Novinky

Detail

Hlasujte pro Novou Waltrovku v soutěži

Kanceláře Nové Waltrovky aktuálně soutěží v rámci 20. ročníku Cen Inženýrské komory. Až do pátku 6. září 2024 běží hlasování o Cenu veřejnosti, do kterého se můžete zapojit právě vy!

Detail

Mladí designéři ukázali návrhy recepcí pro Novou Waltrovku

Penta Real Estate přizvala ke spolupráci studenty pražské Střední uměleckoprůmyslové školy (SUPŠ), aby si vyzkoušeli reálné zadání, se kterým se mohou ve své budoucí profesionální práci setkat. Pro nájemce nové budovy Legatica navrhovali design vstupních recepcí do jejich kancelářských prostorů.

Detail

MAX Fitness otevřelo na Nové Waltrovce

V prostorech budovy Metalica otevřela již 9. pobočka posilovny MAX Fitness.

Detail

Ulice hokejových hrdinů

Ulice mezi rezidenční a kancelářskou zástavbou Nové Waltrovky ponesou jména československých hokejových reprezentantů a mistrů světa z konce 40. let, kterým se komunistický režim odvděčil dlouholetým žalářem.

Detail

Kavárna a recepce KOFÍNNO

Místo, které vás ráno probudí šálkem kávy a večer zahřeje sklenkou dobrého vína. Tak vznikl název kavárny Daniela Hodka, kde najdete mnohem víc, než jen výběrovou kávu, víno a skvělé obědy.

Detail

Nová Waltrovka bodovala na Estate Awards 2023

Projekt čtvrti Nová Waltrovka se umístil hned dvakrát v prestižní soutěži Estate Awards 2023.

Detail

PENNY Market na Waltrovce je otevřený a v plném provozu!

Supermarket PENNY nabízí široký sortiment čerstvých, kvalitních produktů, mezinárodního zboží, a také vynikající pekárnu, lahůdky, ovoce a zeleninu.

Detail

Hotel Zleep na Praze 5 oficiálně otevře už 16. listopadu!

Všechny pokoje jsou vybaveny vysoce kvalitními postelemi, stoly, otevřenými šatníky, televizemi a koupelnami. To vše s důrazem na zdravý a klidný spánek díky nejkvalitnějším matracím.

Detail

Kancelářské budovy Metalica a Legatica se oficiálně otevřely!

Večer 25.9. byl významným dnem pro Novou Waltrovku - kancelářské budovy Metalica a Legatica se oficiálně otevřely!

Detail

Kancelářské budovy Metalica a Legatica už za pár týdnů ožijí!

I v parném létě na kancelářských budovách Nové Waltrovky všichni pilně pracují a na místě jsou poslední dokončovací práce.

Detail

Záběry z dronu

Pojďte spolu s námi na chvíli zapomenout na mrazivé počasí a nechte se unést barevnou nádherou a teplými slunečními paprsky podzimu.

Detail

Hotel ZLEEP

Stavební práce na hotelu ZLEEP, který roste vedle našich kancelářských budov Metalica a Legatica na Nové Waltrovce, jsou v plném proudu! Byla dokončena hrubá stavba hotelu, osazena všechna okna a proběhlo zateplení celého objektu.

Detail

Výstavba Nové Waltrovky jede na plné obrátky!

Na půli cesty mezi stanicemi metra B Radlická a Jinonice, přímo pod svahem Malvazinek, postupně vznikne více než 500 prémiových bytů, dvě moderní kancelářské budovy...

Detail

Nová Waltrovka dosáhla nejvyššího bodu stavby, a to se muselo náležitě oslavit!

Dnes jsme vztyčili slavnostní glajchu, která je mimo jiné starodávným symbolem štěstí a symbolizuje dosažení nejvyššího bodu hrubé stavby, administrativních budov Metalica, Legatica a hotelu na Nové Waltrovce.

Detail

Práce na Nové Waltrovce pokračují podle plánu!

Navazující etapa úspěšně dokončeného projektu Waltrovka s názvem Nová Waltrovka, s jejíž výstavbou jsme začali v minulém roce postupuje neuvěřitelně rychle.

Detail

Agentská snídaně

Začátkem března se v Manifestu na Andělu uskutečnila další agentská snídaně, během které jsme agentům z konzultačních společností představili jeden z našich největších projektů – Nová Waltrovka.

Detail

Poklepali jsme na základní kámen Nové Waltrovky!

V pátek 24.9.21 jsme spolu se zástupci Penta Real Estate, MČ Praha 5, Zleep Hotels a architektem celého projektu slavnostně poklepali na základní kámen Nové Waltrovky.

Detail

Výstavba Nové Waltrovky zahájena!

Začínáme stavět první dvě kancelářské budovy METALICA a LEGATICA, jejichž dokončení předpokládáme už v druhé polovině roku 2023.

Detail

Máme stavební povolení

Projekt Nová Waltrovka získal stavební povolení. Již v letošním roce plánujeme zahájit výstavbu obou kancelářských budov METALICA A LEGATICA. Dokončení stavby je naplánováno na druhý kvartál roku 2023, kdy budovy přivítají své nové nájemce.

Detail

Předpronájem kanceláří a retailů zahájen

Právě jsme oficiálně spustili první vlnu předpronájmů do administrativních budov METALICA a LEGATICA. Nájemci se mohou těšit na moderní kanceláře s vysokým standardem a rovněž na velkolepé terasy na střechách budov.

Detail

Informace o novém projektu

Rádi bychom vás informovali, že spouštíme přípravu dlouho očekávaného projektu NOVÁ WALTROVKA od společnosti Penta Real Estate, který navazuje na úspěšně dokončené etapy projektu Waltrovka v pražských Jinonicích.

O projektu Pronájem Galerie Lokalita Novinky Kontakt