Novinky

Detail

Práce na Nové Waltrovce pokračují podle plánu!

Navazující etapa úspěšně dokončeného projektu Waltrovka s názvem Nová Waltrovka, s jejíž výstavbou jsme začali v minulém roce postupuje neuvěřitelně rychle.

Detail

Agentská snídaně

Začátkem března se v Manifestu na Andělu uskutečnila další agentská snídaně, během které jsme agentům z konzultačních společností představili jeden z našich největších projektů – Nová Waltrovka.

Detail

Poklepali jsme na základní kámen Nové Waltrovky!

V pátek 24.9.21 jsme spolu se zástupci Penta Real Estate, MČ Praha 5, Zleep Hotels a architektem celého projektu slavnostně poklepali na základní kámen Nové Waltrovky.

Detail

Výstavba Nové Waltrovky zahájena!

Začínáme stavět první dvě kancelářské budovy METALICA a LEGATICA, jejichž dokončení předpokládáme už v druhé polovině roku 2023.

Detail

Máme stavební povolení

Projekt Nová Waltrovka získal stavební povolení. Již v letošním roce plánujeme zahájit výstavbu obou kancelářských budov METALICA A LEGATICA. Dokončení stavby je naplánováno na druhý kvartál roku 2023, kdy budovy přivítají své nové nájemce.

Detail

Předpronájem kanceláří a retailů zahájen

Právě jsme oficiálně spustili první vlnu předpronájmů do administrativních budov METALICA a LEGATICA. Nájemci se mohou těšit na moderní kanceláře s vysokým standardem a rovněž na velkolepé terasy na střechách budov.

Detail

Informace o novém projektu

Rádi bychom vás informovali, že spouštíme přípravu dlouho očekávaného projektu NOVÁ WALTROVKA od společnosti Penta Real Estate, který navazuje na úspěšně dokončené etapy projektu Waltrovka v pražských Jinonicích.

O projektu Pronájem Galerie Lokalita Novinky Kontakt